SpamTa strona została zrobiona specjalnie po to, żeby nie spamować pod rozdziałami i innymi notkami. Gdzie indziej będę to po prostu ignorowała.

Tutaj możecie zamieścić:

- wszelkiego typu reklamy,
- informacje (np, o nowych rozdziałach, wpisach),
- zaproszenia na własne blogi
- różne opisy, kawałki swoich wpisów, itp.


Będę zaglądała regularnie, oraz zaglądała na wszystko. :)Ostatnio aktualizowano: 27.12.2013
57 komentarzy:

 1. Co prawda Blog się dopiero rozkręca, a ja nie za bardzo jestem ogarnięta o co chodzi, ale zapraszam również do mnie. ;)
  http://tanczac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak długo nie było mnie w domu. Usłyszałam za sobą śmiechy. Odwróciłam się, ujrzałam dawnych przyjaciół. Nie zdziwił mnie chłodny wystrój. Ojciec uwielbiał biel wraz z czernią. Isabella Collins leżała naga na łóżku (...)
  - Koszmar powrócił - usłyszałam własne słowa wypowiedziane na głos.
  (...) Na niej widniał napis GRA LUSTER.
  Zapraszam na nowe opowiadanie, które na pewno nie będzie należało do nudnych.
  http://like-we-are-enemy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Reklama.

  Alkohol.
  Narkotyki.
  Inne używki.
  Nielegalne interesy.
  Nieodpowiedni ludzie.
  Niebezpieczny świat.
  Dwie całkiem inne osoby.


  Zobacz zwiastun

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mR5JomD70MQ

  Odwiedź blog

  http://most-we-mgle.blogspot.com/

  PROLOG ZOSTAŁ JUŻ OPUBLIKOWANY!

  Pozdrawiam, Eff.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do siebie(dopiero zaczynam)
  http://prawiebasniowakraina.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uzależniony od kobiet, nikotyny, szybkiej jazdy i czarnej magii Książę Trzy Róże przemierza świat śmiertelników w poszukiwaniu rozsypanych koszmarów stwórcy, jak i samego siebie.
  MICHAELRISKE.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 7. Nad zdolni zamieszkują ziemię od prawie siedmiu wieków. Po IV Wojnie Światów postanowili zostać na naszej planecie w celu bronienia jej oraz w pozostawieniu ludzi w nieświadomości o innym świecie i stworzeniach go zamieszkujących.
  Zajmuje się tym specjalna organizacja. Jej członkinią jest Liliana. Piętnastoletnia dziewczyna, która pozornie powinna chodzić do szkoły, a tak na prawdę poznaje tajemnice Trzeciego Wymiaru. A jest ich więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.
  Jeśli i ty chcesz je poznać to wejdź do świata Liliany...

  http://tajemnice-trzeciego-wymiaru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Na wstępie powiem, że jest to mój pierwszy blog i proszę o wyrozumiałość :) Chciałabym zaprosić Was do przeczytania historii o pewnych dziewczynach, które dopiero co dowiedziały się o własnych mocach. Więcej dowiecie się wchodząc na :

  http://corkimagii.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. zapraszam na opowiadanie http://amaisekai.blog.pl/ w którym toczy się historia nastoletniej Kokoro, strażniczki Serca , drzewa Amai. Zostaje wrzucona przymusem do świata ludzi. Jest ostatnią nadzieją na odratowanie magi oraz nadprzyrodzonych stworzeń. Czy jej się uda? Zachęcam do czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Akcja powieści zaczyna się w Czwartym Dystrykcie w dzień kolejnych dożynki Arii Force, głównej bohaterki. Mijają dokładnie dwa lata od obietnicy Arii i Nathana. Dziewczyna dotrzymuje słowa i na tych dożynkach także nie zgłasza się, chłopak jednak zostaje trybutem w 71. Głodowych Igrzyskach. Gdyby nie jedna bójka w pociągu Aria oglądałaby arenę w ekranie telewizora, teraz jednak będzie musiała ją obejrzeć na żywo. Dziewczyna musi zmierzyć się ze wszystkimi przeciwieństwami losu, jakie szykują dla niej i innych trybutów Organizatorzy Głodowych Igrzysk.
  Zapraszam – aria-force-igrzyska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Oto spam o moim blogu: http://wilczetwory.blogspot.com
  Mój własny internetowy zbiór opowiadań i wszelkiej maści tworów artystycznych (czyli tylko opowiadań, jak się okazuje ;) )! Na razie mało, bo prowadzę od ponad miesiąca, ale przewiduję więcej.
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://aniol-ktory-chce-byc-kochany.blogspot.com/ :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam do mojego zbioru opowiadań. W tym miesiącu dowiadujemy się, czym grożą wizyty na wampirzych balach, a czym odwiedziny w modnych klubach, oraz co właściwie jest gorsze - zagrożenie doskonale znane i nielubiane, czy też zupełnie obce.
  Tales of Many Lives

  OdpowiedzUsuń
 15. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole? Czy pogodzi się ze śmiercią matki? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 16. "Tymczasem tryton nie miał zamiaru, ani ochoty okrężną drogą zmierzać do celu. Pewny czego chce, mocno przytulił do siebie syrenę. Gniew i bunt Marike przerodziły się w lęk, gdy jego dłonie rozpoczęły zmysłową wędrówkę po jej ciele, po plecach, biodrach, pośladkach. Przycisnął ją mocno do swoich lędźwi, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, w jakim kierunku zmierzają te karesy. Co ja robię?! – przebiegła paniczna myśl. Oszalałam?! Nawet nie znam jego imienia...!
  On zaś chwycił zdecydowanym ruchem małą dłoń, przycisnął do swojej piersi i patrząc pożądliwie w oczy Marike, spróbował spleść jej palce ze swoimi." (Słony wiatr - fr. rozdz. Syrena)

  Piszę fantastykę. Powieści i krótsze opowiadania. Teksty w 100% autorskie. Tworzę własne światy i bohaterów. Serdecznie zapraszam:

  http://kajjka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Od tysięcy lat, Phoenix, włada ludzkimi umysłami, opętuje ich, aby później brutalnie wymordować niewinnych ludzi. Do dziś nikt nie wie, jak się go pozbyć. Osoba, która zostanie pochłonięta przez Phoenix'a otrzymuje ogromną moc, którą posługuje się do zabijania. Kto będzie tym szczęściarzem?
  Phoenix powrócił zza światów: www.dziewczyna-phoenixa.blogspot.com

  Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać, a, Melanie, odzyskała swoje dawne, piękne życie, tajemnice przeszłości wracają. Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak się podda?
  Opowiadanie z udziałem Zayna Malika oraz Liama Payne'a. Zapraszam: www.ostatnie-spojrzenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Opowieść o nastoletnich łowcach aniołów.

  OdpowiedzUsuń
 20. Co by się stało gdyby świat przestał istnieć .Harry Styles doświadczył tego na własnej skórze.Zamieszkał z innymi ludźmi w podziemnym mieście .Tylko czy na powierzchni na pewno nic nie ma ? Harry będzie powoli odkrywał tajemnice miasta , która okaże się zaskakująca .

  http://themysteryoftheendoftheworld.blogspot.com/ . zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Witaj; widziałam, że czytasz blogi o Igrzyskach Śmierci, więc nieśmiało zapraszam na 73-hunger - może i mój Cię zainteresuje? :)

  Podobno jest to… eckhem, przepraszam. Jest to blog o Igrzyskach Śmierci. Fabuła w sumie standardowa: Taylor Cassidy, szesnastolatka bez specjalnych umiejętności zgłasza się na trybutkę. Niby nic nadzwyczajnego, ale… no właśnie. Jak wyglądają Igrzyska z perspektywy walczącego o życie trybuta mentora? Dlaczego Kapitolince, Pixie Lisbeth, zależy na zwycięstwie dziewczyny do tego stopnia, iż poświęca dla niej znajomości, karierę i kochającego męża? Kim jest Theory, tryumfatorka z Dwójki, która była na Igrzyskach z matką Taylor? Dlaczego jeden z Zawodowców, Nanthan Rigory, próbuje ochronić dziewczynę… za wszelką cenę? I, przede wszystkim: co ma z tym wspólnego prezydent Snow?
  ____
  Po odpowiedzi na te wszystkie pytania zapraszam na 73-hunger.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy16:22

  http://the-new-me-nowa-ja.blogspot.com/

  Budzę się. Patrzę przez okno. Widzę tylko szare niebo. Wstaje i patrzę w lustro. W lustrze widzę osobę. Bardzo podobną do mnie, ale jednak inną. Jane blond włosy które zawsze opadały na ramiona teraz były w ciasnym kucyku na czubku głowy, zazwyczaj uśmiechnięte i bystre, błękitne oczy teraz są niemal szare, zasnute mgłą. Co się ze mną stało? Odpowiedź mogę zawrzeć tylko w jednym słowie. Jednak boję się tak bardzo że nie jestem w stanie nawet o tym myśleć. Myślę : „To już koniec, więcej nie dam rady.”, ale jednak za każdym razem dalej walczę. Ale po co walczę? Przecież i tak nie mam szans…

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy12:01

  http://nathalie-rose.blogspot.com/
  To blog ze zbiorem całej mojej twórczości. Chciałam wszystkie swoje opowiadania umieścić w jednym miejscu. Opowiadania o prawdziwym życiu, dramacie jak i fantasy.
  Moje pierwsze opowiadanie to historia o zbuntowanej nastolatce, która ma dość życia z bogatymi rodzicami, którzy na każdym kroku ją rozpieszczają i przeprowadza się do starszego brata. To wtedy jej życie zmienia się o 360 stopni. Jakie przygody czekają Vanessę ? Sprawdź na blogu. ZAPRASZAM !

  OdpowiedzUsuń
 24. http://czarna-aureola.blogspot.com/

  CZARNA AUREOLA
  Cynthia Lower, siedemnastolatka mocno stąpająca po ziemi, jest świadkiem inwazji istot z innego wymiaru. Wskutek najzwyklejszego przypadku zostaje zamieszana w sprawę dotyczącą życia lub śmierci. Po czyjej stronie stanie? Najłatwiej podporządkować się złu, ale czy ma to jakikolwiek sens? Miłość, walka i trzy rodzaje aniołów...

  ... Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Była sobie bloggerka, która przybrała pseudonim Merr. Chciała stworzyć niesamowite fanfiction na podstawie książek „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy” – cóż, stworzyła. Problem w tym, że początki nigdy nie są łatwe. A pierwsze kroki na blogosferze potrafią dokopać niejednej osobie.
  Rok po założeniu bloga o historii Percy’ego i Annabeth autorka zdecydowała się poprawić całą swoją historię i napisać ją od nowa, staranniej planując akcję i wzbogacając ją o nowe wątki. Ponieważ nie chciała zawieść czytelników, zaczęła nową historię o świecie mitologii, którą chce Ci teraz przedstawić…
  Silena Beauregard jest córką Afrodyty. Co roku jeździ na wakacje do Obozu Herosów, gdzie spędza czas ze swoimi półboskimi przyjaciółmi. Jej ojciec, otrząsnąwszy się po przelotnym romansie z Afrodytą, znalazł nową partnerkę, za którą Silena nie przepada. Dziewczyna ma kłopoty z czaromową, specjalnym darem bogini miłości dla jej dzieci, jej siostra chce odebrać jej stanowisko grupowej Afrodyty, a wszyscy, których poznaje, okazują się być nie tym, kim Silena chciałaby, by byli.
  A może to ona się oszukuje?
  „Oszukując samą siebie” to krótkie opowiadanie, którym Merr chce udowodnić, że można się zmienić, pozostając nadal sobą, a prawdziwa miłość wcale nie objawia się już przy pierwszym spotkaniu.
  Zapraszam: http://percyiannabeth.blogspot.com/
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 26. Witaj; widziałam, że czytasz blogi o Igrzyskach Śmierci, więc nieśmiało zapraszam na 73-hunger - może i mój Cię zainteresuje? :)
  __
  Na dożynkach rozpoczynających siedemdziesiąte trzecie Igrzyska Śmierci na trybutkę zgłasza się szesnastoletnia Taylor Cassidy, i nikt właściwie nie ma zielonego pojęcia, dlaczego. Jak powtarza jej mentorka, Elsa Kendrick, dziewczyna nie jest ani ładna, ani silna, ani przesadnie sprytna, i przypuszczalnie, jeśli nie zdobędzie sympatii sponsorów, zginie pierwszego dnia. A Taylor wcale nie uśmiecha się pomysł zdobywania czyjejkolwiek sympatii, szczególnie Kapitolińczyków, którymi jawnie gardzi. Swojej mentorce mówi wprost – nie zgłosiła się po to, aby wygrać igrzyska, tylko, aby uświadomić mieszkańcom Kapitolu, że nie wszyscy będą grali tak, jak im się zagra – nawet w obliczu nieuchronnej śmierci. Wkrótce jednak okazuje się, iż są ludzie którym bardzo zależy na jej zwycięstwie. Kapitolince, Pixie Lisbeth, zależy na wygranej dziewczyny do tego stopnia, iż poświęca dla niej znajomości, karierę i kochającego męża. Caesar Flickerman na telewizyjnej prezentacji manipuluje publicznością, aby zakochała się w nastolatce. Taylor znienacka dostaje do ubrania w programie oszałamiającą sukienkę nijak nie przypominającą szmat zaprojektowanych przez jej stylistę. Sponsorzy wysyłają prezenty. Na arenie krok krok chodzi za nią Zawodowiec, Nanthan Rigory, który próbuje ochronić dziewczynę… za wszelką cenę. Wydaje się, że los jej sprzyja... Ale na świecie nic nie jest za darmo. Nawet w Kapitolu.
  Zapraszam do obejrzenia zwiastunu wykonanego przez Oswin: https://www.youtube.com/watch?v=8Ze_irqKzQI , a także na 73-hunger.blogspot.com
  Pozdrawiam, xdemonicole :)

  OdpowiedzUsuń
 27. [SPAM]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 28. Wiem, że tak nieładnie spamować, ale jakoś trzeba się zareklamować :c

  Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
  Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.
  przemienieni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Co pewien czas z ziemskich istot jest wybieranych czterech Strażników, którzy mają dar władania nad jednym z żywiołów: wody, ognia, powietrza i ziemi. Jednak na tym się nie kończy. Są również inni, którzy posiadają ten dar i nazywani są oni Żywiołakami. Tak jak strażnicy, posiadają umiejętność władania nad żywiołami i mają obowiązek przygotować wybranych i doprowadzić ich do przeznaczenia.
  Przez wiele tysiącleci ten układ był perfekcyjny i nie zdarzały się żadne wpadki. Jednak niektórzy z zaczęli się buntować i mają zamiar przeszkodzić Strażnikom i doprowadzić do tego, aby nie odrodzili się nigdy. Od tej pory zaczęto nazywać ich Żywiołowcami i każdy kto nim zostawał skupiał się na jednym - zabiciu kolejnych następców. Każdy myślał, że im się to udało, kiedy przez 164 lata nie pojawili się kolejni Strażnicy. Wszyscy, którzy już dawno stracili nadzieję, przestają martwić się o wybranych i zaczynają się buntować.
  Po jakimś czasie, okazuje się, że Strażnicy odrodzili się ponownie w ciałach nastolatków. Zostaje zebrana w tajemnicy ekipa , która ma zamiar doprowadzić nowych wybranych do ich właściwej ścieżki.
  Czworo nastolatków z zupełnie innych stron świata musi uwierzyć w siebie i zapobiec zniewoleniu ludzi i nie tylko, a także zachować równowagę całego świata.

  http://straznicy-zywiolow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy22:39


  Zoe Smith ma wspaniałe życie, kochających rodziców, cudownych przyjaciół i chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Wszystko się zmienia gdy pojawia się ON, Noah Wilson, tajemniczy mężczyzna, który by znaleźć ukochaną posuwa się do najgorszych czynów. Wydaje się, że Zoe spotka ten sam los co wiele dziewczyn przed nią, ale staje się inaczej. To ona dostaje zaszczyt bycia ukochaną Noah. Czy życie przy mrocznym mężczyźnie, budzącym w niej lęk jest lepsze niż śmierć? Co ukrywa Noah, dlaczego szukał ukochanej? Czy Zoe da mu w końcu szansę? Tego wszystkiego dowiecie się czytając opowiadanie z serii fantastyki Klątwa mroku.
  Zapraszam na mojego bloga http://klatwa-mroku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?
  Opowiadanie o miłości, stracie, przyjaźni, marzeniach.
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Serdecznie zapraszam do mnie: http://76-igrzyska-smierci.blogspot.com/
  Opis: Po wojnie, która obaliła rządy prezydenta Snowa Dystrykty łaknące zemsty zażądały, aby tak jak w 50 Głodowych Igrzyskach, na arenę trafiło 48 trybutów z Kapitolu, jedna czwórka reprezentująca dany dystrykt. Nowa pani prezydent - Paylor nie chciała kłótni, więc zgodziła się. Każdy z 47 trybutów z Kapitolu na arenie odda życie za każdego kiedykolwiek poległego mieszkańca dystryktu, który reprezentuje. Tylko jedna osoba wygra to starcie. Smutne, ale prawdziwe. Mieszkańcy dystryktów chcą, aby rodzice trybutów z Kapitolu poczuli ten sam ból, co oni, kiedy musieli oddawać swoje dzieci na rzeź; kiedy ginęły ich rodziny podczas powstań i Mrocznych Dni. Jedną z trybutek została, osierocona przez niedawną wojnę osiemnastoletnia mieszkanka Kapitolu. Jej życie od rozpoczęcia powstań jest bardzo burzliwe. Najpierw zginął jej ukochany brat, a potem matka z ojcem. Ile jeszcze wytrzyma ta młoda osoba? Czy zdoła wygrać Igrzyska, aby wrócić do Kapitolu i żyć spokojnie? Czy uda jej się pokonać większych i lepszych od siebie zawodników? Czy przeżyje na arenie? Czy los pobłogosławi ją i zacznie jej sprzyjać szczęście? Zdobędzie przyjaciół i sojuszników? Da sobie szansę na miłość? A więc... 76 Głodowe Igrzyska czas zacząć! "Pomyślnych Igrzysk i niech los zawsze wam sprzyja!".

  Zapraszam serdecznie :D Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy20:32

  Zapraszam do mnie : http://eidalion.blogspot.com/
  O zabójcach smoków. :D

  OdpowiedzUsuń
 34. Kate to dziewczyna z problemami, jednak udaje przed wszystkimi, że jest szczęśliwa, a przed sobą samą, że jest twarda. Każdego dnia buduje wokół siebie kruchy mur, jednak jedno słowo, jednej osoby niszczy go skutecznie. Nie ufa nikomu, nawet samej sobie. Wpadnie w złe towarzystwo. Stanie się taka jak oni? Zabije człowieka? Ktoś ją uratuje, czy może sam poda jej skuteczne narzędzie śmierci?
  Wejdź na http://moze-dam-rade.blogspot.com/
  Tam poznasz historię Kate.
  Zapraszam do siebie. Pierwszy rozdział i prolog przedstawiają główną bohaterkę. Akcja zacznie się od drugiego rozdziału.

  To jest blog mojej znajomej, dopiero zaczyna, a blog ciekawie się zapowiada.
  Polecam :)
  S.

  OdpowiedzUsuń
 35. Heej ;3
  Zapraszam na 76-igrzyska-smierci.blogspot.com, na którym jest już 4 rozdział :D
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 36. Księga pierwsza: "Dwanaście Ras"

  Kilka milionów lat temu Chaos spłodził dwanaścioro dzieci. Jeden błąd, jedna źle podjęta decyzja... i powstały Cztery Wymiary. Człowiek - jeden z dwunastu potomków króla. Najbardziej kruchy i bezbronny. Czego zażądają od niego inne Rasy?

  XXI wiek. W Nowym Jorku od dłuższego czasu słychać pogłoski o istotach przybyłych z "innego wymiaru". Cynthia Burke nie chce tego słuchać - uważa, że to tani chwyt mediów. Jej poglądy zmieniają się jednak pewnego sierpniowego popołudnia... Co odkryje o sobie i swojej rodzinie dziewczyna? Co grozi ludziom? I Ziemi?

  Walka. Miłość. Przeznaczenie.

  http://czarna-aureola.blogspot.com/

  Zerknij, proszę, każda wypowiedź się liczy ;3

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam na 6 rozdział na 76-igrzyska-smierci.blogspot.com :)
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 38. Hej xD Zapraszam na 7 rozdział na 76-igrzyska-smierci.blogspot.com :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 39. http://want-cant-must.blogspot.com/

  The Dark years of my life

  "W odruchu chwili złapała, za parasolkę, leżącą na wersalce i skierowała się w stronę drzwi. Pełna przerażenia, zza ściany przyglądała się męskiej sylwetce ubranej w szarą bluzę i czarne jeansy. Z wzrostu był kilka razy wyższy od niej. Przełknęła ślinę w duchu modląc się, o spokój i cisze. Obserwowała nieznaną jej postać, która kręciła się po pokoju. Odwróciła się zza siebie. Wzrokiem spojrzała na mężczyznę. Jedyne co poczuła, to mocne uderzenie w głowę".

  ZWIASTUN : https://www.youtube.com/watch?v=mSSdSjpYofg
  LINK DO BLOGA: http://dark-years.blogspot.com/

  Liczę na komentarze. To naprawdę motywuje do pracy. Pozdrawiam xoxo


  Zapraszam do nowej zwiastunowni opowiadań. Zamówić można :
  -Zwiastuny
  -Epilogi
  -Reklamy blogów
  -Filmiki tematyczne
  Zapraszam !
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/

  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Jeśli lubisz na chwilę oderwać się od rzeczywistości, zapraszam na dawkę fantastyki z domieszką romansu. Jest to opowieść o Łowcach, którzy zatracili się w smaku wolności i kiedy nadchodzi okres wojny, nie potrafią już robić tego, do czego zostali stworzeni. A Demony to paskudne istoty.

  Rodzina królewska. Misja. Wolność i wojna. Nienawiść. Rodzące się uczucie. NIE JEST to kolejny FF, lecz opowieść całkowicie stworzona przeze mnie.

  Jeśli zdecydowałeś/łaś się mnie odwiedzić, najpierw kliknij w zakładkę "Dla czytelnika" – tam znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba, by zrozumieć tę historię.

  Każdy komentarz jest dla mnie na wagę złota.
  Odwdzięczam się :)

  Pozdrawiam!
  Kaila Samler

  ostatniswit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Bry ;3
  Serdecznie zapraszam na http://76-igrzyska-smierci.blogspot.com/, gdzie pojawił się 10 rozdział, w którym to Cinnybel zmierzy się z początkiem igrzysk na arenie! :P
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 42. Historia opowiada o zwyczajnej dziewczynie, która pewnego dnia dowiaduje się o swoim przeznaczeniu. Trafia do tajemniczej krainy, którą musi uratować. Pomaga jej w tym równie tajemniczy chłopak, w którym z czasem się zakochuje.

  "Woda zalśniła i po raz kolejny wszystko się zmieniło. Teraz byłam już tylko ja i fontanna wielka jak Statua Wolności. I wreszcie mogłam odczytać te słowa:

  Arseja i Dart
  Osobno Słabi, Razem Niepokonani
  Przeznaczeni Sobie Od Chwili Narodzin
  Wszystko Jest W Ich Rękach

  Przeczytałam to na głos i czar prysł. Znów byłam wśród różowych i fioletowych liści, i różnokolorowej wody w jeziorku. Znów Dart był obok mnie.
  W głowie zabrzmiały mi tamte słowa: „Niepokonani, Przeznaczeni, Wszystko w ich rękach”. Zadrżałam.
  Kolejna zagadka.
  Ale tym razem nie miałam być sama.
  „Arseja i Dart”.
  To dotyczyło nas dwojga."

  Wpadnij, może cię zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń
 43. Piszemy o swoim życiu. Chcemy dzielić się naszymi pasjami z innymi ludźmi. Zapraszam na http://mamy-wielkie-ego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Złamali mnie. Roztrzaskali na drobne fragmenty, pokruszyli w pył. Oszalałam. Czasami znikam i nie ma mnie, błądzę po zakamarkach wszechświata. Czasami przepadam na całe lata, wędrując w coraz to niższe poziomy otchłani.
  Być może oszalałam, ale na pewno nie zgłupiałam. Teraz czekam. Obserwuję. Uczę się. Nowa rzeczywistość nie jest trudna. Dali mi wszystko, czego mi potrzeba.

  Zbaw mnie ode złego

  OdpowiedzUsuń
 45. Dusza Eulalii czasami świeci pustkami, a czasami jest jak pełny słoik cukierków. Ell nie lubi czytać książek, które co rusz podrzuca jej babcia. Księgi wielkie jak cholera, a babcia choć mała i stara - niesie je jakby niosła filiżankę z herbatą. Wnuczka dowiaduje się, że po szesnastych urodzinach zostaje kimś wyjątkowym i musi przyzwyczaić się do posiadania opiekuna innego niż babcia.
  Dziewczyna w pewnym momencie ucieka od wszystkiego, ale czy wyjdzie jej to na dobre?

  Dowiesz się więcej o losach Eulalii czytając Pogodę dusz

  OdpowiedzUsuń
 46. [Praszam za spam :D]
  Dopiero zaczęłam ;p
  Elizabeth, czyli dziewczyna z porywczym charakterkiem. Niby wszystko okej, zawsze może liczyć na przyjaciół, którzy ją kochają... tylko w te święta coś się zmieni. Zaczną się dziać rzeczy niemożliwe. Elizabeth zacznie mieć dziwne tajemnice, kłopoty, problemy... ale czyja to będzie wina? Nic nie dzieje się samo z siebie.
  We wszystkim zawini on - czyli chłopak zupełnie nie z jej bajki.
  http://world-is-magic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Alicja popędzana śmiercią ojca, okropnościami ze strony matki, wyprowadza się do małego miasta o nawie RedFool. Jednak nie wie że nie zostanie tam na długo. ,,Porwana" do magicznej krainy przez przystojnego Arona, dowiaduje się, że jej przeznaczeniem nie jest życie na Ziemi i że nie jest (nie)normalną dziewczyną z krzywą przeszłością. Ba! Nie jest nawet człowiekiem! Postawiona zostaje między słynną Scyllą a Charybdą, musi wybrać między lojalnością wobec brata, a życiem ogromnej liczby osób. Co wybierze? Może jest inne wyjście z tej sytuacji? Jakie jeszcze przygody przeżyje? Może znajdzie miłość jak z bajki?
  Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.

  http://wojnabogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  Pozdrawiam i przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 49. Cornelia Robinson wiedziała na sto procent jedno: każda rodzina ma mroczną tajemnicę. Nie miała jednak pojęcia jak bardzo i ile ukrywa jej rodzina. Klucze i pudełko Toromaru są dopiero początkiem drogi do sekretów, które czekały niezliczoną ilość czasu, by do nich dotrzeć. Albo i nie koniecznie.

  Samotność jest przekleństwem, kiedy ktoś nie może się jej pozbyć mimo własnych chęci. Cornelia chce wierzyć, że to wszystko czemuś służy. Robiąc minę do złej gry przeżywa dzieciństwo wśród sterty zabawek, swoich jedynych towarzyszy. Wkrótce spotyka Thalię i zaprzyjaźnia się z nią.

  Ale jej opiekunka powtarzała jej zawsze jedno: Przyjaciele może i są blisko, ale wrogowie jeszcze bliżej.

  Kiedy jednak Cornelia zaczyna pojmować wszystko, zdaje się być nieco za późno... Ale czy na pewno? W końcu dostaje informację, że jest dzieckiem z przepowiedni Wygnanych Magów.

  Cornelia Robinson wie na sto procent jedno: lepiej późno, niż wcale.

  http://mroczny--sekret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. http://opowiadanie-fantasy-by-lelouch.blogspot.com/

  Dopiero zaczynam, prolog już jest.
  W skrócie:
  Elfy, półelfy, krasnoludy i nawalanka.

  OdpowiedzUsuń
 51. - Kochasz mnie?
  - Co? - zapytała zbita z tropu kobieta.
  - Czy mnie kochasz? - spytała dziewczynka patrząc błagalnymi oczami na mamę oczekując, że ta odpowie "tak". Tyle razy zastanawiała się, czy ją kocha. W końcu postanowiła zapytać. Lepiej wiedzieć, niż żyć w kłamstwie.

  Matka popatrzyła na nią przeszywającym wzrokiem.

  - Wyjaśnijmy coś sobie...

  http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Choć inny miałam plan, życie szykowało dla mnie mniejsze bądź większe niespodzianki, dlatego nie przepadam za nimi. Czasami trzeba zmierzyć się z własnymi słabościami, aby móc zacząć żyć przyszłością. Staram się odnaleźć siebie oraz nie zgubić cząstki siebie, która mi pozostała. A ty kim jesteś?
  http://choc-inny-mialam-plan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Całkowicie inna historia, która tylko bazowana jest na świecie stworzonym przez Suzanne Collins!

  Dwanaście dystryktów, dwadzieścia cztery osoby, i tylko jedna może wrócić cała. Całkowicie nowy system, który stworzył Mandragor Viel - prezydent Panem.
  Wesołych Głodowych igrzysk, i niech los zawsze Wam sprzyja!

  http://first-hungergames.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Witam!
  Jeśli pragniesz by twoje opowiadanie zostało zrecenzowane zapraszam na : http://smoczakrytyka.blogspot.com/
  Jak na razie strona nie posiada buttonu więc jeśli byłabyś zainteresowana recenzją proszę tylko wstawić link c:
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 55. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. http://poplyniemydaleko.blogspot.com/

  Amanda to siedemnastoletnia katoliczka. Jej mama zmarła kiedy dziewczyna miała pięć lat. Od tego czasu nawiedzają koszmary z rodzicielką. Pewnego dnia poznaje ona Jensena. Jeszcze nie wiem jak młody mężczyzna znacząco wpłynie na jej życie. Chłopak pokazuje jej jak wygląda prawdziwe, życie. Dziewczyna jest bardziej niewinna niż się spodziewał. Rodzi się między nimi uczucie.
  Co jeśli ich miłość nie jest bezpieczna?
  Co jeśli na dziewczyne czycha śmierć?
  Co zrobi Jensen z misją jaką powierzył mu ojciec?
  Jak ucieknąć przed nieuniknionym?
  Jak ucieknąć przed przysięgą złożoną diabłu?
  Kiedy człowiek poznaję prawdę na temat wrzechświata nie jest już bezpieczny, ale Amanda nigdy nie była bezpieczna, jej mama również. Czy kiedy pozna prawdę uchroni się przed nieuniknionym?
  Jak ucieknąć przed śmiercią?

  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń